Bisosyal Forum
Kayıt Ol Giriş Yap
Yılbaşı için hediye tavsiyeleri, Yılbaşında neler alınabilir?
Yılbaşında sevdiklerine hediye almayı planlayanlar ne hediye alacağı konusunda kararsızlık yaşıyor. Sevgililerinize, arkadşalarınıza, ailenize alabileceğiniz gelenekselleşmiş yılbaşı hediyeleri haberimizde. İşte en güzel yılbaşı hediyeleri...

Yılbaşı için çok kısa süre kaldı, hediye almak isteyip henüz karar veremeyenler ne hediye alacağım diye kara kara düşünüyor. İşte yeni yıl hediyesi almak için fikir arayanlara fikir verebilecek, en güzel yılbaşı hediyeleri…

Güzellik seti: Bakımına düşkün sevgilinizi sevindirecek hediyelerden biri farklı fiyat alternatifleri olan güzellik setleri olabilir.
http://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads...2/19/m.jpg

Meyve sepeti: Sevdikleriniz yeni yıla tatlı bir başlangıç yapsın ister misiniz? Hem sağlıklı hem farklı bir hediye düşünüyorsanız, meyve sepeti iyi bir seçenek olacaktır.

http://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads.../meyve.jpg

Yüzük: Takıya meraklı bir kız arkadaşınız varsa, yılbaşında ona hoşuna gidecek bir yüzük hediye edebilirsiniz. Pahalı olmasına gerek yok, fazlaca fiyat alternatifi bulunan yüzüklerin her bütçeye hitap eden modelleri piyasada mevcut.

http://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads...uzuk-1.jpg

Parfüm: Artık klasikleşmiş bir hediye olan parfüm yıllardır en çok tercih edilen hediyeler arasında. Güzel kokmayı seven sevgiliniz için harika bir hediye alternatifi olabilir.

http://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads...19/ep1.jpg

sözcü
  Cevapla


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Aramıza Katıl!

Üye olup farklı kategorilerde konular açabilir, yorumlarını paylaşabilirsin, soru veya sorunlarını paylaşabilirsin. Sende aramıza katıl!

Yan Menü


Yeni Konular